Büyük Seks Pozisyonları.

admin tarafından 4 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Detayli Seks Pozisyonlari.

 

Erotik Talimatları:

(Hatta yıkama veya kurutma) yatak kenarına sırtını ile Daimi, damızlık ve alt uyluk sırtında, kucağında ellerini alır. (Destek için yatağa ayakları yere) beline ve boynuna ve omuzlarına kollarını etrafında bacaklarınızı sarın. Penisini girerken, ondan askıya onun silah yardımı ile yukarı ve aşağı sıçrayan asın.

Neden bunu seveceksiniz:

Bir o adam sevenler için, tamamen kapanmıştır ve onun orgazm insafına güçlü damızlık kolları bağlı olacak bu yana toplam hanımefendice zevk için hazır olsun. Ve hızlı-ateş bouncy eylem yepyeni bir hareket sağlar çıkışı, daha az ve daha yukarı ve aşağı. Nihai koital bağlantı için gerekli bileşenler – ön vajinal duvarın karşı bindirmeler, özlem görünüyor ve derin öper yakınında yeterli konum.

Taşıyıcı ve Shaker

(Kısa eğer, bir telefon rehberi üzerinde duran deneyin) Ayaklarınız düz bir zemin üzerinde, bir çamaşır makinesi üstünde ön yüzü aşağıya bakacak şekilde yatın. Adam standı bacaklarının arasına, arkasına bakan var. Bunu gidiyoruz sonra, makine açın. Onu ileri onun uyluk karşı bastırdı yalın var. Titreşimler onun tüm vücuda kaya.


Neden bunu seveceksiniz:

 

Titreşimleri çıplak vücut karşı lezzetli hissedeceksiniz. Ve makine döngüsü değişiklikleri her zaman, farklı bir duyu deneyim olacak. Sallayarak ek olarak, yıkama yüzey, aşağıdan gelen bir scintillating ısı yaratacaktır. (Sadece sıcak su döngüsü yıkayıcı ayarlamak için emin olun.)

Koltuğu okşamak.
 

Eşiniz bir kanepe (ya da rahat bir sandalye) arkanıza yaslanın var. Bacaklar ile kucağında Çatallı ayrı yayvan ve dizlerinizi göğsüne karşı eğildi. Yavaşça kollarınızı neredeyse baş aşağı konum ağırlığını ve dengesini korumak için (yere) arkasında gergin, böylece arkanıza yaslanıp. Bacaklarınızı açılış ve kapanış, kendisine karşı ileri ve geri Thrust.

Hang on.

Ayakta iken bacaklarını biraz yayıldı, sırt düz ve denge için Ellerinizi dizlerinizin üzerinde duran, öne eğilme. Adam destek için gövde tutarken kendisi gibi mümkün olduğunca yakın çekerek, arkadan girer. Ona organları tam temas gelene kadar hatta daha da yaklaştırabilir var. O pompalama gücü elde etmek için üzerinde biraz eğilir.
Neden bunu seveceksiniz:
Bu asmak üzerinde poz hızlı, çılgın seks için bu ihtiyaç için mükemmel. Bent ileri adam maksimum derinlik ve kontrol verir ve açısı inanılmaz zevk verir. Ellerini vücudunuzun sarılı olduğundan, meme, kalça, karın, ve uyluk üzerinde dolaşmaya kaşıntı olacak. Ve sizin dostum bağlantısız bir duygu bırakabilirsiniz pozisyonları arkasında tipik aksine, alt gövdeleri ve bacakları her zaman temas konumunu güvenli ve samimi hissediyorum.

Sıkı Squeeze.

Karnınızın üstüne uzanın ve bacaklarınızı düz tutmak, biraz bunları yaymak. Yan kollarınızı dinlenme, ya da önünüzde uzanıp. Adam o size bütün ağırlık koymayın, böylece onun dirsek dinlenme, sizin üzerinde bedeni germek var. Daha sonra bacaklarınızı dışında bacakları konumlandırır. Girerken, bacaklarınızı kapatın ve ayak bilekleri onları çapraz.
Neden bunu seveceksiniz:
Bacaklarını sıktı ve ayak bilekleri geçti, o derin bindirmeler olarak kendinizi iyi hissetmenizi sürtünme yük oluşturarak tüm uzunluğu adamın üyesi ve kavrama sıkı hissediyorum. Randily sallanan yaparken, onu size altında ulaşmak ve göğüsleri ile oynamak, ya da kulak memesi üzerine, boyun ve nibble karşı dudaklarını fırça var. Bu hareket megasensation sunuyor olsa da, çok hareket değildir, bu yüzden bir başbakan climaxing üzerinde kapalı tutun umuduyla çocuklar için poz.

Daimi Tiger / Crouching Ejderha.

Kaplan dışında ayaklarını kalça genişliği, arkasında duran yatağın kenarında diz ayak üzerinde oluşturmaktadır. O senin iki tarafta bacakları yayılır iken, o bindirmeler olarak penisini etrafında çok snugger hissetmeye neden, vajinal kanalın dar için birlikte dizlerinizin tutmak. Ona kendinizi nasıl hissettiğinizi bildirin, ateşli bir ejderhanın kükreme dışarı izin emin olun!

Neden bunu seveceksiniz:

Kendi doruk noktasına odaklanmak olsun, tek elle kolayca klitoris ulaşabilir ve sıkılır vajinanın ön duvarında vurmak için açılı penisini, cömert G-spot uyarılması için mükemmel bir konumda. Ve kalça ellerini, o agresif açısını ve hızını kontrol zevk alır – ki karşı koymak mümkün olmayacaktır almak şarj rol. Bu bir kazan-kazan cinsel durum.

Kirli Dangle.

Sırt üstü yatarken yatağın ayak ucunda başlayın. Onu sen misyoner tarzı bir montaj var ve her ikisini de yatağın kenarına doğru inç doruk noktasına yakın olduğunuzda baş, omuzlar, kollar ve yan üzerinden geriye doğru sarkan kadar. Sonra sokmak üzerinde tutmak için ona söyleyin.

Neden bunu seveceksiniz:

Başınızın acele kan, erotik inversiyon yaşayabilirsiniz, ve uhrevî bir deneyim haline doruk dönecek üst vücut sızlattı. Çok sersemleyebilir hissediyorum bu pozisyonda kurmayız. Iyi bir fikir gibi zevk sesleri dışarı geçiyoruz, ama edebi olması gerekiyordu değil.

Lusty Bacak Kaldırma.

Yüz eşiniz dışında bacaklarınızı omuz genişliği ile ayakta. Sol ayak atın ve doğru bir ileri bakacak şekilde tutarak yan çıkmak. Onu üç metre arayla hakkında bacakları tutumunu genişletmek ve daha sonra her zamankinden çok-biraz dizlerinin bend onu sormak var. Onun boynuna kollarını sarın ve onu belinize etrafında rahatça kollarını koyduk. İşte o biraz zor alır: sağ bacak yukarı çekin ve sağ ayağınızı sol omuz, sağ diz bükülü halde. O yavaş yavaş girerken, rahat gibi, onun sol omzuna kadar kadar buzağı kayan dikey bölünmüş kolaylaştırır.

Neden bunu seveceksiniz:

Adamlar ponpon bir tekme hattı çizilmiş bir nedeni var: Esneklik sıcak. Çoğu erkek bu kadar sert, dizlerinden Olimpiyat feat bu yüzden ona bu çekin ve cinsel sınırlar streç bilen bir seks tanrıçası olarak ibadet olduğunu düşünüyorum
Benzer Yazılar
sohbet
28 Ağustos 2014
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2